motoger

Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL
Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Transporter:

części używane poznań
moto2.pl
auto części warszawa
giełda części
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części używane opel
moto2
auto części poznań
auto szrot
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
auto części zamienne
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
auto części
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części gliwice

Cena Resor przedni prawy Volkswagen Transporter Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Volkswagen Transporter pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Resor przedni prawy. Tanie części samochodowe wg działu Zawieszenie. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-22 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Resor przedni prawy do Volkswagen Transporter T4 FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL 1.9 2000 terenowy. Tanio Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL 1.9 2000 terenowy. Auto te ma pojemność silniczka 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 1998. Buda tego auta to terenowy i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Transporter wychodził w różnych wersjach m.in. T3, T4, T4 FL, T5, T5 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym resor przedni prawy . Więc mogłem samemu naprawić swoje Volkswagen Transporter wersja T4 FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Volkswagen Transporter. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W niemieckim komisie mówili że Volkswagen Transporter ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Transporter bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Volkswagen Transporter. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam resor przedni prawy do Transporter. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem resor przedni prawy. Znalazłem resor przedni prawy w dobrej cenie i dobrym stanie. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wpisałem resor przedni prawy na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Volkswagen Transporter. Nadszedł czas znaleźć resor przedni prawy. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Volkswagen Transporter. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu resor przedni prawy w Volkswagen Transporter. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę resor przedni prawy do Volkswagen Transporter. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej resor przedni prawy. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele resor przedni prawy. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Volkswagen Transporter na części.  


KONTAKT

tanio Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Resor przedni prawy Volkswagen Transporter T4 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl